Almás bodzalekvár - 700ml

1.350 Ft
Elérhetőség: Előrendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A fekete bodza a nyár végén érik, csak a teljesen fekete szemek fogyaszthatók. Egyik legfontosabb gyógynövényünk. Természetgyógyászok szerint a szív és érrendszeri egészsége és a rendszeres gyümölcs fogyasztás kéz a kézben járnak.

A fekete bodza a nyár végén érik, csak a teljesen fekete szemek fogyaszthatók.

Egyik legfontosabb gyógynövényünk.

A bodza bogyójának jótékony hatásai::

• kálium vagy az antioxidánsok, melyek védik a szívet, segítik az erek, artériák ellazítását, rugalmasságuk megőrzését
  • koleszterin csökkentő hatása hozzájárul az érelmeszesedések kialakulásának csökkentéséhez
  • szabályozza a vércukor szintet
  • kiváló immunerősítő, az érett szemek tele vannak A és C vitaminnal
  • A bodza bogyóiban megtalálható a csontok és izmok építéséhez szükséges kalcium és magnézium
  • Említést érdemel a vas és kálium tartalma
  • A bodza bogyóiban levő szerves savaknak, B vitaminoknak köszönhetően levertség, kimerültség ellen is hatásos. Feszültségre, fejfájásra is ajánlott.

Összetevői: alma bodza, alma, citrom, fahéj, cukor, citromsav

Kiszerelés 700ml
Ízvilág alma bodza

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.