Gumicuki - 10dkg

Elérhetőség: Raktáron

A gumicukor egészséges változata, melyet lelkiismeret furdalás nélkül habzsolhattok! A gumicukrok nemcsak szépek, de finomak is. Tele vannak ásványi anyagokkal, vitaminokkal, ráadásul tudjuk, hogy mi van benne. Frissen préselt gyümölcslé, gyümölcspép felhasználásával készül.

Ne várd, hogy tökéletes mását kapod a boltinak! Nincs benne felesleges színezék, illatanyag. Tartósítószert nem tartalmaz, ezért érdemes hűtőben légmentesen lezárt dobozban tárolni és 1 hét alatt elfogyasztani!

Menny.:db

A zselatin fontosságáról! Gumicukor - nem csak gyerekeknek!

Az ízületi megbetegedések az egyik leggyakoribb népbetegségnek számítanak.

Az ízületi bántalmak szinte egyidősek az emberiséggel, éppen ezért már régóta keresik azokat a lehetőségeket, amelyek a fájdalmakra enyhülést hozhatnak.

A zselatint a XII. sz.-ban fedezték fel,azóta használják. Nemcsak a haj és a köröm természetes növesztőszere, hanem az ízületi panaszok gyógyírjaként is emlegetik.

Ízületeink akkor fájnak, ha a csontokban nincs elegendő mennyiségű kalcium és ezt a csont az ízületekből vonja ki, így pótolva a számára létfontosságú alkotó elemet.

A zselatin képes arra, hogy visszaadja a porcok rugalmasságát, lassítsa a kopást és élhetőbbé tegye mindennapjainkat.

A zselatin sportszakemberek és ortopéd orvosok körében mindig is kedvelt volt.
Vélemények szerint jótékony hatása 8 hét után kezd jelentkezni, csökkentve az ízületi fájdalmakat, s egyúttal javítva mozgásunkat, általános kondíciónkat.

Fogyassz rendszeresen gumicukrot!
Kérésre levendula, citromfű, menta, sült tea ízben is

Termékeinket azzal a céllal ajánljuk, hogy minőségi, természetes alapanyagból készült kézműves termékeket fogyasszanak. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy nem csak eladásra készülnek, hanem saját magunk és családunk tagjai - gyermekeink, unokáink - is ezeket a termékeket fogyasztják.

Termékkínálatunk folyamatosan bővül, ezért érdemes figyelemmel kísérni a Tündérnektár honlapját!

2019. 12. 07.
Kedves Tündérnektár.hu!
Nagyon finom a gumicuki! Ajánlom mindenkinek, aki finomat szeretne enni! Egy kicsit hamarabb kellett volna elkezdeni a készítését, hogy ilyen minőségűt egyenek a gyerekek.