Homoktövis velő - 200ml

Elérhetőség: Raktáron
Átlagos értékelés: Nem értékelt
A gyógyító növények királynője. A homoktövis eredetileg Tibeti gyógynövény, gyógyhatását a tibeti orvosok már évezredekkel ezelőtt felismerték és többféle betegség kezelésére használták.

Kínában szent gyümölcs, Japánban a hosszú élet gyümölcseként, Indiában az Istenek gyümölcseként ismerik.

A növény valamennyi része - bogyója, levele, őrölt, szárított magja, héja felhasználható!
Bár a kis bogyók nem adják magukat könnyen, meg kell értük küzdeni. Sok-sok kis apró bogyó szükséges ahhoz, hogy a homoktövisvelő elkészüljön.

Az érett terméseket a vitaminok megőrzése céljából azonnal feldolgozzuk. A homoktövis velőt kis adagokban, mélyhűtéssel érdemes tárolni. Tartósítószert nem tartalmaz.

A homoktövis bogyója annyi életfontosságú elemet, nyomelemet tartalmaz, hogy könnyű megérteni, miért javasolják a rendszeres fogyasztását gyermekeknek, felnőtteknek egyaránt.

• Érett termése C-vitamin forrás, (tízszer több, mint a citrusfélékben) ezen túl A, B, E, K vitamint tartalmaz.
  • Ásványi anyag tartalma jelentős: kalcium, magnézium, vas, kálium, natrium
  • Növeli a szervezet ellenálló képességét, erősíti az immunrendszert, segíti a fertőzésekkel szembeni védekezést.
  • Az E vitaminnal, flavonoidokkal, karotinnal együtt hozzájárul a szabad gyökök elleni védekezéshez.
  • Hangulatjavító, fáradtságűző.
  • Csökkenti a koleszterinszintet - tisztítja a vérereket.
  • Enyhíti az ízületi fájdalmat
  • Rendszeres fogyasztása tompítja a frontérzékenységet, migrént

Valódi energia bomba! Folyamatosan fogyasztható mellékhatás nélkül!

Ajánlott mennyiség - napi egy - két teáskanál folyadékban elkeverve.

Összetevői:

Kiszerelés 200ml
Ízvilág homoktövis

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.