Tündérszörpi - 0,5 liter - mentából

Elérhetőség: Raktáron
Frissítő, élénkítő hatású, nincs túl mentolos íze, inkább csak emlékeztet a mentára. A nyári melegben remek hűsítő készíthető belőle. Színezéktől és tartósítószertől mentes. Hőkezeléssel tartósítva.

Frissítő, élénkítő hatású, nincs túl mentolos íze, inkább csak emlékeztet a mentára. Vegyszermentes kertben termett.

A nyári melegben remek hűsítő készíthető belőle.

Egy-egy barátokkal töltött estén mojitóhoz is használhatjuk.

Összetevői: menta levél, cukor, víz, citrom, citromsav

Kiszerelés 0,5 liter
Ízvilág menta

2019. 08. 28.
Zamatos, minden felhasznált hozzávaló érződik a szörpben, minden ízében egyedi!
2019. 08. 28.
Hogy milyen is a Tündérszörpi? Finom,tartósítószermentes, benne van készítőjének lelke, ami igazán egyedivé teszi, a gyümölcsök,gyógynövények sava borsa! Tündérszörpi... a kedvencem!
2019. 08. 27.
Egy kedves munkatársamtól hallottam a tündérszörpiről. Mivel fontos számomra, hogy a családomnak lehetőleg minél természetesebb, tartósító, illetve mindenféle e mentes táplálékot biztosítsak, ezért úgy gondoltam kipróbáljuk. Vásároltam levendula, citromfű, menta és bodzaszörpit, valamint sült teát is. Hát nem bántam meg. Rendkívül aromás, letisztult, valóban természetes ízű termékek. Mivel valóban fűszernövényből, illetve gyümölcsből készülnek. A család valamennyi tagjának nagyon ízlik. Bátran ajánlom mindenkinek akinek fontos a valódiság!