Tündérszörpi - 0,5 liter - citromfűből

Elérhetőség: Utolsó 4 üveg raktáron
Frissíti, élénkíti a szervezetet. Az íze friss, citromos. Egy pohár citromfű szörpi igazán üdítő tud lenni egy nehéz nap után. Színezéktől és tartósítószertől mentes. Hőkezeléssel tartósítva.

Összetevői: citromfű levél, cukor, citrom, víz, citromsav

Kiszerelés 0,5 liter
Ízvilág citromfű

2019. 08. 28.
Zamatos, minden felhasznált hozzávaló érződik a szörpben, minden ízében egyedi!
2019. 08. 28.
Hogy milyen is a Tündérszörpi? Finom,tartósítószermentes, benne van készítőjének lelke, ami igazán egyedivé teszi, a gyümölcsök,gyógynövények sava borsa! Tündérszörpi... a kedvencem!
2019. 08. 27.
Egy kedves munkatársamtól hallottam a tündérszörpiről. Mivel fontos számomra, hogy a családomnak lehetőleg minél természetesebb, tartósító, illetve mindenféle e mentes táplálékot biztosítsak, ezért úgy gondoltam kipróbáljuk. Vásároltam levendula, citromfű, menta és bodzaszörpit, valamint sült teát is. Hát nem bántam meg. Rendkívül aromás, letisztult, valóban természetes ízű termékek. Mivel valóban fűszernövényből, illetve gyümölcsből készülnek. A család valamennyi tagjának nagyon ízlik. Bátran ajánlom mindenkinek akinek fontos a valódiság!
2019. 08. 27.
A Tündér szörp különlegesen aromás, természetesen finom üdítő a nyári melegben.

Termék címkék: citromfű