Zamatos füge dzsem - 75dkg

1.200 Ft
Elérhetőség: Előrendelhető

Remek párost alkot karakteres sültekkel, sőt (sárgadinnye helyett) pármai sonkával is.
Rakj félre 1-2 üveggel, mert karácsonyi ajándéknak is kitűnő!

A füge jótékony hatása:

• Számos vitamint, ásványi anyagot tartalmaz, mely elengedhetetlen a szervezet egészséges működéséhez
  • Kálium tartalma magas, ezért csökkenti a szív megbetegedésének kockázatát., szabályozza a szívverést, csökkenti a szívinfarktus, stroke bekövetkeztét.
  • A fügében nagy mennyiségű kalcium van, mely segít a csontok erősítésében.
  • A vitamin, B1 és B2 vitamin, különféle antioxidánsok, Omega zsírsavak találhatóak benne.
  • Apró magjai és rostjai serkentik a bélműködést és segít tisztán tarani a zsigereket.

Összetevői: füge, alma, citrom, citromsav, cukor, fehéj, vanília

Kiszerelés 75dkg
Ízvilág füge

2019. 08. 29.
Éppen gofri mellé eszem. Meglepően finom íze van.
Mindenkinek ajánlom!
2019. 08. 28.
Imádom a fügét nyersen, így kíváncsi voltam dzsemre. Nem csalódtam benne, a gyümölcs íze igazi kényeztetés volt számomra. Szerintem a fahéj íze nagyon jól harmonizált a fügével, leheletnyi citrom íze még különlegesebbé tette. Kellemesen darabos dzsem.
2019. 08. 28.
Gyümölcsdarabokban gazdag, tiszta gyümölcs az egész, a füge íze nagyon kellemes. Nem ez volt az utolsó üveg, amit vásároltam!

Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag!(3)
Előrendelhető
Átlagos értékelés: 5 / 5 csillag!(3)
Előrendelhető